Květen 2009

Miley v TV Maxu

30. května 2009 v 15:31 | AndreyQa |  ...:Miley Cyrus:...

!!!Kopírovat jen se zdrojem!!!
Blogísková královna

Miley Cyrus : Jděte za svým snem!

Je jí šestnáct, náctiletí ji zbožňují a za loňský rok si vydělala pětadvacet milionů dolarů.Aby taky ne, Miley je hodně pracovitá a navíc sympaticky roztomilá.Na to, jaká je z ní v jejím věku hvězda, zůstala překvapivě přirozená, prostě vysmátá puberťačka, která ráda vtipkuje - i na svůj účet.
Neuslyšíte od ní žádné přemoudřelé řeči, když říká, že jejím vzorem je Hilary, nemyslí Clinton ale Duff.Byla jsem na jejím koncertě asi v jedenácti.Byla jsem z ní úplně unešená.Takže teď, když mě k ní přirovnávají, je to jako... ježíšku na křížku.Je to cool! raduje se Miley.
Pokud už náhodou nějakou tu perlu vypustí nezapomene dodat, že to slyšela od tatínka.Ten je ostatně v jejím životě hlavní postavou.
Country zpěvák a herec Billy Ray Cyrus brával malou Miley na svá představení a ona se jich brzy chtěla účastnit nejen jako divačka.Přání se jí poprvé splnilo v seriálu Doc, kde hrál její otec hlavní roli.

"Můj táta je suprovější
než ostatní tátové.Pořád
se chová, jako by mu bylo
sedmnáct
"Druhou příležitost dostala ve fantaskním filmu Tima Burtona Velká ryba.A pak přišla Hannah Montana, veleúspěšný hudební sitcom pro děti a dospívající, který z Miley udělal idol.Kvůli Hanně vzniklo tisíce a tisíce blogísků pastelových barev, jejichž tvůrci a tvůrkyně Miley mocinky lovískujou a pečlivě sledují každy její prdík.Hannah Montana, o které si více přečtete a straně šest, je mezi mladými takový fenomén, že se dočkala i filmového zpracování.V našich kinech bude mít premiéru 11.června letošního roku.
Miley sice Hannu miluje, ale ráda by si zkusila natočit i něco jiného.Její jméno je spojováno s připravovaným dramatem
The last song, pojednávající o mladé rebelce, která musí trávit prázdniny s odcizeným otcem.Zda se ho dočkáme není zatím jisté.


"Chci být pro dívky vzorem.
Chci, aby věděly, že
mohou jít za svými sny."


Miley tak často mluví o svém otci, až se zdá, že matku snad ani nemá."Mám a není mrtvá!" vtipkuje Miley.Taky má tři starší a dva mladší sourozence.Rodina je pro ni to nejdůležitější, s rodiči pravidelně chodí do kostela a hlavně díky nim dokáže ustát tlak, který je na ní vyvíjen.
"Psali se o mně všechny ty šílené, vylhané věci.Že jsem těhotná, že se budu vdávat, že se stěhuju od rodičů...Máma na t jenom - A kdys mi to chtěla říct??"
Za jeden menší skandál si ale Miley může sama.Loni v dubnu se nechala vyfotit pro časopis Vaniti Fair, a nedopadlo to vůbec dobře.Snímek udělala slavná Annie Leibovitz a mělo se jednat o " umění ".Miley na čemsi sedí a má nahá záda a přední část těla si zakrývá prostěradlem.
Rodičům jejích fanoušků se to pranic nelíbilo a spustili povyk,jenž donutil Miley k veřejné omluvě."Zůčastnila jsem se focení, které mělo být "umělecké",ale teď, když vidím ty fotografie a čtu si článek, cítím se tak trapně.Nikdy jsem něco takového nechtěla a omlouvám se svým fanouškům, na kterých mi velmi záleží" Kála se pod dohledem studia Disney.
Miley Cyrus - Full circle(Live in Berlin, Germany)

28. května 2009 v 17:10 | AndreyQa |  ...:Videjka:...
Nádhernej song XDPár fotek Demi

28. května 2009 v 14:20 | AndreyQa |  ...:Demi Lovato:...
Životopis Demi Lovato

28. května 2009 v 14:16 | AndreyQa |  ...:Demi Lovato:...
Narodila se 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.

Má dvě sestry, Dallas (20) a Madison (6). Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.


Pár fotek Seleny

28. května 2009 v 14:12 | AndreyQa |  ...:Selena Gomez:...

Životopis Selena Gomez

28. května 2009 v 14:07 | AndreyQa |  ...:Selena Gomez:...
Jmenuje se Selena Marie Gomez narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se taky seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roly ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "Rodiny" Začala se objevovat v populárních seriálech The Suite life of Zack and Cody Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu.

Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu Moderní popelka 2- zde si zahrála hlavní roli. Je i rostleskávačka.

New Design

28. května 2009 v 11:47 | AndreyQa |  ...:Ostatní:...
Ahojky Rozhodla jsem se udělat new design, tak doufám, že se mi to povedlo.
Jinak s předešlím designem jsem byla moc spokojená tak doufám, že to vydrží i dál.

Náhled miley-hanah-montana.blog.cz Spokojenost : 100%

1.Kolo SONC

28. května 2009 v 6:29 | AndreyQa |  ...:Ostatní:...
Začalo 1. kolo SONC.Konec 1. kola bude 04.06.2009.

!!!KDO SI NAPÍŠE PRVNÍ MÁ MŮJ HLAS!!!

Soutěžící :


Míša - Blog


s Hannah Montana7UR47 - Blog

s RihannaLůca - Blog

S Selena Gomez


alzbetka1-BlogS Hannah MontanaKAA - Blog

S Hanna Beth

Bleskovka 1.

27. května 2009 v 17:00 | AndreyQa |  ...:Ostatní:...
Beru první tři


1.Miley Cyrus nebo Selena Gomez
2.Demi Lovato nebo Ashley tisdale
3.Italský prázdniny nebo Moderní popelka
4.Co na diplom


Přihlášení do SONC

27. května 2009 v 15:39 | AndreyQa |  ...:Ostatní:...
Ahojky rozhodla jsem se udělat soutěž SONC.Email je Miley-Hanah-Montana@seznam.cz


1) přezdívka
2)Blog
3)Celebrita(s kterou chcete soutezit)
4)Mám vybrat fotku nebo mi ji poslete na email.

Tak snad se vas prihlasi hodne tak zati pa AndreyQa XDBeautiful Miley

26. května 2009 v 19:01 | AndreyQa |  ...:Miley Cyrus:...
Tady to Miley moc slušíEmily Osment - I Dont Think About It

24. května 2009 v 19:24 | AndreyQa |  ...:Videjka:...
Opravdu krásná písnička :P
Mitchel

24. května 2009 v 19:14 | AndreyQa |  ...:Mitchel Musso:...
Nádherná fotka Mitchel Musso no prostě 4everživotopis Mitchel Musso

24. května 2009 v 19:10 | AndreyQa |  ...:Mitchel Musso:...
Povolání: Herec, zpěvák
Datum narození: 9.07.1991
Místo narození: Gerland, Texas, USA
Znamení: Rak


Mitchel žije v Texasu se svou matkou, otcem a dvěma bratry, Masonem a Marcem, a jejich psem Stitchem. Už dva roky je plně zaměstnán točením reklam a filmů. Mitchelův průlom přišel v září 2002, když New Line Cinema potřebovali dva malé chlapce pro role synovců Roberta Duvalla a Michaela Caina v Secondhand Lions (2003). Hrál také v seriálu Hannah Montana, přátelí se se zpěvačkou Emily Osment.


Životopis Jason Earles

22. května 2009 v 8:29 | AndreyQa |  ...:Jackson Stewart/Jason Earles:...
Povolání:Herec
Datum Narození:26.04.1977
Místo narození:San Diego, Kalifornie, USA
Znamení: Býk
Výška: 168 cm

Jeho celé jméno je Jason Daniel Earles.

Na rozdíl od mnoha aktérů svého věku, kteří právě míří do Hollywoodu, aniž by měly výcvik nebo zkušenosti, Jason se rozhodl naučit všechno, co mohl. Vystudoval herectví, režii, za chladné čtení (což by mohlo vyhrát cenu za AMTC), a dokonce se naučil, jak chvění chyby.

Když Jason nebyl na hodinách, tak hrál v místní Montaně (později Oregon), shromažďování čtyři KC / ACTF Irene Ryan nominací. Jeho první "hlavní" filmová role byla v "národním pokladu (National Treasure)", zahrál si Thomase Gatesa, stabilního chlapce který zjistí, že Amerika otců zakladatelů skryla "Poklad Templářských rytířů". V roce 2005, Jason dostal roli Jacksona Stewarta v seriálu "Hannah Montana". Role mu dává šanci nejen zobrazovat jeho komediální talent, ale k používání "jižního přízvuku", které se naučil během své odborné přípravy.